Søgning på: "TEATER" gav 56 resultater
Ledige pladser
Få pladser
P.t. ingen pladser
Fri, 02.12.2022
AARHUS TEATER, STORE SCENE, AARHUS C
Flere spilledage
AARHUS TEATER, SCALA, AARHUS C
Flere spilledage
Fri, 02.12.2022
Teatret Svalegangen, Aarhus C
Flere spilledage
Sat, 03.12.2022
Pt.
udsolgt
AARHUS TEATER, STIKLINGEN, AARHUS C
Flere spilledage
Sun, 04.12.2022
Pt.
udsolgt
Teatret Gruppe 38, Aarhus C
Teatret Gruppe 38, Aarhus C
Flere spilledage
Wed, 07.12.2022
Teater Katapult, Århus C
Flere spilledage
Thu, 08.12.2022
Pt.
udsolgt
Teatret Svalegangen, Aarhus C
Gellerup Art factory, Brabrand
Thu, 15.12.2022
Pt.
udsolgt
Teatret Svalegangen, Aarhus C
Mon, 09.01.2023
AARHUS TEATER, STIKLINGEN, AARHUS C
Flere spilledage
Tue, 10.01.2023
Teatret Svalegangen, Aarhus C
Flere spilledage
Tue, 17.01.2023
Teatret Gruppe 38, Aarhus C
Flere spilledage
Teatret Svalegangen, Aarhus C
Flere spilledage
Wed, 18.01.2023
AARHUS TEATER, SCALA, AARHUS C
Flere spilledage
Thu, 19.01.2023
Teatret Svalegangen, Aarhus C
Teatret Gruppe 38, Aarhus C
Flere spilledage
Tue, 24.01.2023
Pt.
udsolgt
Teatret Svalegangen, Aarhus C
Flere spilledage
Wed, 25.01.2023
Bora Bora - Dans og Visuelt Teater, Aarhus C
Flere spilledage
Wed, 25.01.2023
Bora Bora - Dans og Visuelt Teater, Aarhus C
Thu, 26.01.2023
Teatret Svalegangen, Aarhus C
Fri, 27.01.2023
Åbne Scene, Århus C
Flere spilledage
Sat, 28.01.2023
Bora Bora - Dans og Visuelt Teater, Aarhus C
Teatret Gruppe 38, Aarhus C
Flere spilledage
Wed, 01.02.2023
AARHUS TEATER, STUDIO, AARHUS C.
Flere spilledage
Fri, 03.02.2023
Teatret Svalegangen, Aarhus C
Flere spilledage
Teatret Svalegangen, Aarhus C
Mon, 06.02.2023
AARHUS TEATER, STORE SCENE, AARHUS C
Flere spilledage
Tue, 07.02.2023
Teatret Svalegangen, Aarhus C
Flere spilledage
Thu, 09.02.2023
Teatret Svalegangen, Aarhus C
Tue, 14.02.2023
Teatret Svalegangen, Aarhus C
Flere spilledage
Tue, 14.02.2023
Bora Bora - Dans og Visuelt Teater, Aarhus C
Flere spilledage
Teatret Gruppe 38, Aarhus C
Flere spilledage
Thu, 23.02.2023
Teatret Svalegangen, Aarhus C
Fri, 24.02.2023
Pt.
udsolgt
Teatret Gruppe 38, Aarhus C
Flere spilledage
AARHUS TEATER, STIKLINGEN, AARHUS C
Flere spilledage
Thu, 02.03.2023
Teatret Svalegangen, Aarhus C
Teatret Gruppe 38, Aarhus C
Flere spilledage
Thu, 09.03.2023
Teatret Svalegangen, Aarhus C
Teatret Gruppe 38, Aarhus C
Flere spilledage
Mon, 20.03.2023
AARHUS TEATER, AARHUS C
Flere spilledage
Wed, 22.03.2023
Teatret Svalegangen, Aarhus C
Flere spilledage
Sun, 26.03.2023
Teatret Gruppe 38, Aarhus C
Flere spilledage
Teatret Svalegangen, Aarhus C
Flere spilledage
Thu, 30.03.2023
Teatret Svalegangen, Aarhus C
Sat, 01.04.2023
Teatret Svalegangen, Aarhus C
Flere spilledage
Wed, 12.04.2023
AARHUS TEATER, STIKLINGEN, AARHUS C
Flere spilledage
Thu, 13.04.2023
Teatret Svalegangen, Aarhus C
Teatret Gruppe 38, Aarhus C
Flere spilledage
Tue, 25.04.2023
AARHUS TEATER, SCALA, AARHUS C
Flere spilledage
Sat, 29.04.2023
Teater Katapult, Århus C
Flere spilledage
Teatret Gruppe 38, Aarhus C
Flere spilledage
Teater Katapult, Århus C
Flere spilledage
Tue, 09.05.2023
AARHUS TEATER, STUDIO, AARHUS C.
Flere spilledage
Sat, 13.05.2023
Teater Katapult, Århus C
ILT23, Aarhus C